Önersan Hurda Metal, alüminyum hurdası alan firmalar içerisinde ilk sırada gelmektedir Bizlerle iletişime geçerek elinizdeki alüminyum hurdalarını satabilirsiniz. Günün her saatinde alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum fiyatları için bizi arayın.

Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası alımı yapan profesyonel ve adaletli bir hurda firması arıyorsanız bizimle doğru adrestesiniz. Hurda türlerinin neredeyse hepsi doğaya bırakıldığında doğaya ciddi zararlar verebilir. Bu hurdalardan birisi olan alüminyumlar ise doğaya zarar vermekle birlikte aynı zamanda oksitlenme nedeniyle havayı da kirletirler. Bu nedenle alüminyum hurdalarınızı doğaya bırakmak yerine hurdaya satarak geri dönüşüme kazandırmanız doğanın korunmasına fayda sağlarken aynı zamanda hurdalarınızı da nakite çevirmenizi sağlayacaktır.

Her türlü alüminyum hurda alımını yapan firmamız, toplu alüminyum hurda alımlarını yerinde yapmaktadır. Bu alanda deneyimli olan ekiplerimiz, bizlerle iletişim kurduğunuz takdirde talep ettiğiniz süre içinde adresinize ulaşır ve hurdalarınızı inceleyerek sizlere ödemenizi yaparak alüminyum hurdalarınızı teslim alır.

Hurda Alüminyum Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Alüminyum hurdası alımı yapılırken fiyatları belirleyen birçok husus vardır. Öncelikle alüminyum kalitesi, alüminyum çeşidi ve ağırlığı fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Yumuşak ve sert olarak ikiye ayrılan alüminyum hurdaların alım fiyatları katı alüminyum fiyatları yumuşak alüminyumlara göre daha yüksek olmaktadır. Bu noktada ekiplerimiz deneyim ve bilgileri doğrultusunda inceleme yaparak sizlere en hakkaniyetli fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Firmamız alüminyum hurdası alan hurdacı firmaları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayarak elinizde bulunan hurdaları değerlendirebilirsiniz. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Alüminyum hurdası alan yerler çokça aranmaktadır. Bunun en önemli nedeni alüminyumun değerli bir metal olmasıdır. Bu nedenle elinde alüminyum hurdası olan kişiler bunu satarak paraya çevirmek isterler. Bizi aramanız durumunda en kısa sürede adresinize gelerek alüminyum hurdalarınızı satın alıyoruz.

Alüminyum hurdası çeşitleri alüminyum folyo hurdası, alüminyum kablo hurdası, alüminyum levha hurdası, jant hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum rulo hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kap kacak hurdası olarak sıralanabilir. Tamamı tarafımızca satın alınır.

Fabrikalardan Alüminyum Hurdası Alımı

Fabrikalarda artık durumda olan alüminyum hurdaların alımları hurdacı tarafından yapılabilir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde en kısa sürede hurdacı kamyonları yola çıkarak belirtilen fabrikadan tüm alüminyum hurdaları almaktadır. Bu şekilde fabrikadaki birikmiş alüminyum hurdaları satışa sunabilirsiniz.

Araiş alüminyum hurdası ve çapak alüminyum hurdaları da fabrikalardan elde edilir. Torna tezgahlarından arta kalmış olan alüminyum hurdaları hurdacı tarafından toplanmaktadır. Ayrıca alüminyum profil hurdaları da yine hurdacı tarafından alınır.

Alüminyum olan her metal Önersan Hurda Metal tarafından alınır. Alımlarda en yüksek fiyat tekliflerini vermeyi hedefliyoruz. Alüminyum geri dönüşüm firması olarak İstanbul tüm ilçelerine ek olarak çevre illerin tamamında hizmeti verilmektedir.

Alüminyum Hurdası Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatlarını etkileyen birden fazla etken bulunur. Bunlardan birisi hurda alüminyum miktarıdır. Eğer alüminyum hurda miktarı artarsa hurdacı daha yüksek fiyatlar ile hurda alüminyum alımı gerçekleştirir. Toptan şekilde alüminyum hurdası alımı yapan hurdacı firması toptan hurda alımlarına en yüksek fiyatları teklif eder.

Sert alüminyum hurdası diğer alüminyum hurdalara oranla çok daha pahalı hurdalardır. Sert alüminyum hurda alımlarında Türkiye geneli alüminyum hurda fiyatları arasında en yüksek hurda fiyatları teklif edilir. Alüminyum hurdası alan hurdacı öncelikle hurdanın ayıklama işlemini yaparak geri dönüşüme kazandırma işlemini yapar.

Hurdanın bulunduğu konumun fiyat üzerinde bir etkisi bulunmamaktadır. Hurda nerede satılırsa satılsın ücretsiz nakliye imkanı ile yerinden alım hurdacı tarafından yapılır.