Önersan Hurda Metal, alüminyum hurdası alan firmalar içerisinde ilk sırada gelmektedir Bizlerle iletişime geçerek elinizdeki alüminyum hurdalarını satabilirsiniz. Günün her saatinde alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum fiyatları için bizi arayın.

Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası alımı yapan profesyonel ve adaletli bir hurda firması arıyorsanız bizimle doğru adrestesiniz. Hurda türlerinin neredeyse hepsi doğaya bırakıldığında doğaya ciddi zararlar verebilir. Bu hurdalardan birisi olan alüminyumlar ise doğaya zarar vermekle birlikte aynı zamanda oksitlenme nedeniyle havayı da kirletirler. Bu nedenle alüminyum hurdalarınızı doğaya bırakmak yerine hurdaya satarak geri dönüşüme kazandırmanız doğanın korunmasına fayda sağlarken aynı zamanda hurdalarınızı da nakite çevirmenizi sağlayacaktır.

Her türlü alüminyum hurda alımını yapan firmamız, toplu alüminyum hurda alımlarını yerinde yapmaktadır. Bu alanda deneyimli olan ekiplerimiz, bizlerle iletişim kurduğunuz takdirde talep ettiğiniz süre içinde adresinize ulaşır ve hurdalarınızı inceleyerek sizlere ödemenizi yaparak alüminyum hurdalarınızı teslim alır.

Hurda Alüminyum Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Alüminyum hurdası alımı yapılırken fiyatları belirleyen birçok husus vardır. Öncelikle alüminyum kalitesi, alüminyum çeşidi ve ağırlığı fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır. Yumuşak ve sert olarak ikiye ayrılan alüminyum hurdaların alım fiyatları katı alüminyum fiyatları yumuşak alüminyumlara göre daha yüksek olmaktadır. Bu noktada ekiplerimiz deneyim ve bilgileri doğrultusunda inceleme yaparak sizlere en hakkaniyetli fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Firmamız alüminyum hurdası alan hurdacı firmaları içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayarak elinizde bulunan hurdaları değerlendirebilirsiniz. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Alüminyum hurdası alan yerler çokça aranmaktadır. Bunun en önemli nedeni alüminyumun değerli bir metal olmasıdır. Bu nedenle elinde alüminyum hurdası olan kişiler bunu satarak paraya çevirmek isterler. Bizi aramanız durumunda en kısa sürede adresinize gelerek alüminyum hurdalarınızı satın alıyoruz.

Alüminyum hurdası çeşitleri alüminyum folyo hurdası, alüminyum kablo hurdası, alüminyum levha hurdası, jant hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum rulo hurdası, alüminyum profil hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kap kacak hurdası olarak sıralanabilir. Tamamı tarafımızca satın alınır.