Güneşli Hurdacı firması olarak İstanbul Güneşli semtinde siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Elinizde bulunan her hurdayı yüksek fiyattan satın alıyoruz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde en kısa sürede adresinize gelerek hurdalarınızı yerinden alıyoruz.

Güneşli Hurdacı

Hayatımızın önemli bir kısmını kaplayan hurda sektörü hammadde sağlanmasında çok önemli bir rol oynar. Hurda sektöründe hizmet veren Güneşli firmamız öncelikle her zaman müşteri memnuniyetini hedefler. Sizlerden ve çevreden topladığımız tüm hurdaları geri dönüştürülmek üzere gerekli yerlere gönderir ve geri dönüşüme büyük ölçüde katkı sağlarız. Tüm hurda çeşitleri alımını yapmaktayız. Bakır hurdası, Demir hurda, alüminyum hurda ve daha birçok hurda çeşidi alıyoruz. Gereksiz ve kullanılamaz olarak gördüğünüz tüm hurdalarınızı bizlere getirerek veya kapınıza kadar gelip sizden almamızı sağlayarak sizde bu önemli sektörün bir parçası olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve hurdalarınızı bize teslim etmek.

Güneşli Demir Hurdası Alımı

Ekstra demir hurdası fiyatları, demir tava hurdası fiyatları, demir kapı hurdası fiyatları, demir levha hurdası fiyatları, şantiye demiri hurdası fiyatları, sac metal demiri hurdası fiyatları, gavanizli demir hurdası fiyatları, polimer demir hurdası fiyatları, DKP demir hurdası fiyatları, demir talaş hurdası fiyatları, demir tencere hurdası fiyatları, demir çubuk hurdası fiyatları, profil demir hurdası fiyatları, inşaat demiri hurdası fiyatları, epoksi demir hurdası fiyatları, hasır demir hurdası fiyatları, hakkında detaylı bilgi almak için Güneşli Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Tüm demir hurdalarınız en yüksek değerden satın alınır. Demir her ne kadar diğer madenlere göre düşük fiyatlı olsa da ortaya fazlaca çıktığı için tonajlı olarak satılması halinde iyi bir gelir bırakacaktır.

Güneşli Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum levha, alüminyum boru, alüminyum kutu, kompozit, çubuk, tencere, alüminyum radyatör, ofset matbaa, alüminyum talaş, alüminyum jant, alüminyum folyo, profil, alüminyum sac, kepenk, tava, alüminyum petek, profil, alüminyum piston hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel hurdacılık hizmetleri kapsamında adresten hurda alımı yapıyoruz.

Güneşli ’de tüm hurdalar için bize ulaşabilirsiniz. Yerinde tartım yapıyoruz. Firmamız için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından da hurda fiyatlarını en yüksek seviyede tutuyoruz.