Kurtköy Hurdacı

Demir, çelik, bakır, kurşun, kâğıt, plastik, kauçuk, cam ve benzeri atık maddelerin hurda olarak toplandıktan sonra geri kazanılması doğal kaynakların tükenmesini engeller. Geri dönüşümün kilit noktası olan hurda sektöründe uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet veren Kurtköy hurda firmamız her zaman kaliteli ve faydalı hizmeti hedefler. Çevreden topladığımız her türlü hurdayı geri dönüştürülmek üzere gerekli fabrikalara yolluyor ve geri dönüşüm sürecine katkı sağlıyoruz. Sizde elinizde bulunan tüm hurdaları bizlere getirerek veya sizden almamızı sağlayarak piyasaya göre en yüksek fiyattan hurdalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Her türlü hurda alımı yapmaktayız. Kurtköy semtinde bulunan firmamız profesyonel ekip ve çalışanlarıyla hızlı ve güvenli çalışma sağlamayı hedefliyor.

Kurtköy Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurda pek çok araç- gerecin içinde bulunan ve değerli olan bir hurda türüdür. Sarı hurda fiyatları çeşitli değişkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sarı hurdalar bilindiği üzere bakırın ve çinkonun belirli oranlarda karışması ile farklı çeşitlere sahip olmaktadır bu yüzden sarı hurda fiyatları ile ilgili tek bir fiyat söylemek mümkün değil. Sarı hurdalardan bazılarının kilogram başı fiyatlarını aşağıdaki tabloda göstermek mümkün. Tablodaki fiyatlar ortalama olmaktadır ve çeşitli durumlarda değişiklik gösterebilmektedir.

Araiş MS-70 110 TL
Araiş MS-64 105 TL
Çubuk ucu parça 99 TL
MS-58 çubuk talaşı 80 TL
Kırbambar vana musluk 87 TL
Su saati 87 TL
Radyatör 70 TL
Bronz araiş 100 TL

Kurtköy Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firması

Kurtköy Hurdacı olarak, bakır hurdalarınız için en iyi fiyatı sunuyoruz. Bizimle çalışmak için, sadece bakır hurdalarınızı bize getirin ve size en kısa sürede değerlendirme yapacağız. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle, hurdalarınızın en iyi fiyatını almanız garanti edilir.

Ayrıca, bakır hurdalarınızı toplama, sınıflandırma ve nakliye gibi tüm süreçleri de hallediyoruz. Size mümkün olan en kolay ve en hızlı şekilde ödeme yapıyoruz.

Bizimle çalışmanın avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Hızlı ve güvenilir hizmet
  • Kaliteli ve doğru değerlendirme
  • Kolay ve hızlı ödeme

Kurtköy bölgesinde bakır hurdalarınız varsa, bizimle iletişime geçin ve en iyi fiyatı alın. Kurtköy Hurdacı olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Kurtköy Çinko Alan Hurdacı

Önersan Hurda Metal olarak Kurtköy ve çevresinde çinko hurdalarınızı en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Çinko, birçok endüstride kullanılan değerli bir metaldir ve geri dönüşümü önemli bir rol oynamaktadır. Hurdalık çinko malzemelerinizin ekonomik değerini ortaya çıkarmak için uzman ekibimizle size destek oluyoruz. Kurtköy’deki çinko hurdalarınızı değerlendirmek için bize ulaşın ve en iyi teklifleri alın. Sürdürülebilir geri dönüşüm çözümleri sunan güvenilir bir partner olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.