En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

Önersan Hurda Metal’i Tanıyın!

Önersan Hurda Metal ilk olarak 200 senesinde İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesinde faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Her çeşit hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda demir, hurda krom, hurda çinko çeşidini geri dönüşüme kazandırmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinden atık duruma gelmiş, kullanım ömrünü tamamlamış olan maden ve Metal hurda çeşitlerinin tamamını geri dönüşüme kazandırmakta olan bir firmadır.

İstanbul Avrupa yakası genelinde firmamız Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa geneline hurdacık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu’da hurdacılık hizmeti sağladığımız Avrupa yakası ilçeleri arasında yer almaktadır.

İstanbul Anadolu yakası genelinde ise firmamız Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

bakır hurdası alan yerler
sarı hurdası alan yerler

2000
Önersanın Kuruluşu
İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesinde Önersan Hurda Metal 2000 senesinde sektöre ilk adımını atmıştır.

2005
Önersanın Yükselişi
Firmamız 2005 senesinde geniş müşteri kitlesine ulaşarak Esenyurt bölgesinde 2.şubesini açmış, hurdacılık hizmetini daha geniş alanlara yaymıştır.

2015
Önersanın Sektörü Ele Alması
Firmamız 2015 senesinde hurdacılık sektöründe çığır açarak hizmetini Türkiye geneline yaymıştır. Artık bu seneden itibaren diğer hurdacılarda Önersan Hurda Metal’e hizmet etmeye başlamıştır.

Hurdacı Olarak Alım Yaptığımız Ürün Grupları

hurda bakır alan yerler

Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır Hurdası Alan Yerler

Hurda bakır alan yerler arasında en yüksek fiyatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye geneline Önersan Hurda Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

hurda çinko alan yerler

Hurda Çinko Alan Yerler

Çinko Hurdası Alan Yerler

Hurda çinko alan yerler arasında en yüksek fiyatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye geneline Önersan Hurda Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

hurda demir alan yerler

Hurda Demir Alan Yerler

Demir Hurdası Alan Yerler

Hurda demir alan yerler arasında en yüksek fiyatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye geneline Önersan Hurda Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

hurda krom alan yerler

Hurda Krom Alan Yerler

Krom Hurdası Alan Yerler

Hurda krom alan yerler arasında en yüksek fiyatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye geneline Önersan Hurda Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

hurda sarı alan yerler

Hurda Sarı Alan Yerler

Sarı Hurdası Alan Yerler

Hurda sarı alan yerler arasında en yüksek fiyatları İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye geneline Önersan Hurda Metal sunmaktadır. Yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktayız.

Hurdacı Olarak İstanbul Geneli Hizmetlerimiz

İstanbul genelinde en büyük hurdacı firması olarak Anadolu ve Avrupa yakası genelinde maden hurda çeşitlerini, metal hurda çeşitlerini adresinizden aynı gün değerinde satın alıyoruz. Üstelik sizin belirlemiş olduğunuz kantarlarda tartım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Hurdacı olarak hizmetlerimiz nelerdir?:

 Demir hurdası alımı
 Bakır hurdası alımı
 Sarı hurdası alımı
 Çinko hurdası alımı
Tüm İşlerimizi Hizmetlerimiz Sayfamızdan İnceleyebilirsiniz!

+ Kurumsal Firma Müşterimiz
% Şantiye İle Çalışıyoruz
m2 İle Hizmet Ediyoruz
+ Araç Parkurumuz

En Yakın Hurdacınız Olarak Hizmetinizdeyiz!

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının geneline hizmet sağlayan firmamız, yüksek tonajlı teklifler gelmesi durumunda Türkiye genelinde her alana hizmet sağlamaktadır. En yakın hurdacınız olarak günün her saat aralığında firmamızı arayıp en yüksek, en güncel hurda fiyat tekliflerinden anında yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN