En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

İstanbul Silivri hurdacı

Silivri Hurdacısı Olarak Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Silivri hurdacı firması olarak çok eski yıllardan başlayan hizmetimiz bugün de bölgenin merkezi başta olmak üzere tüm semtlerinde aralıksız olarak devam etmektedir. Firmamız Silivri genelinden her çeşit maden ve metal hurdayı değerinde nakit ödemeyle satın alıp aynı gün müşterilerine ödemesini adreste sağlamaktadır.

Silivri hurdacıları olarak ilçede yer alan tüm fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, bireysel ve Kurumsal tüm esnaftan geri dönüşüm süreçlerinde atık ürünlerini satın almaktayız. Firmamız yüksek tonajlarda her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda zamak, hurda paslanmaz, hurda kalay, hurda kurşun, hurda akü, hurda naylon, hurda karton, hurda plastiği yerinde ve değerinde almaktadır.

Hurdacı Silivri’nin Güzelliğini Koruyor

Hurdacı Silivri firması olarak sektörde edindiğimiz tecrübeler neticesinde bölgede yapılaşmanın hızlı bir süreçte artmasından dolayı hurda karşılığı yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, çatı söküm işleri gibi birçok iş dalını da profesyonel olarak sürdürmekteyiz. Firmamız müşterilerine metal borsasının günlük ve anlık olarak değişen hurda fiyatlarını sunmaktadır. Güncel hurda fiyatları üzerinden tüm sürecimizi yürütmekteyiz.

Firmamız Silivri’ye bağlı bulunan Akören Mahallesi, Alibey Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Bekirli Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Büyük Çavuşlu Mahallesi, Büyük Kılıçlı Mahallesi, Büyük Sinekli Mahallesi gibi tüm semtlerinde hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Hurdacı Silivri iş süreçlerimizde Cumhuriyet Mahallesi, Danamandıra Mahallesi, Değirmenköy Mahallesi, Çayırdere Mahallesi, Çeltik Mahallesi, Fener Mahallesi gibi tüm semtlere hizmet sunmaktayız.

Ayrıca İstanbul genelinde hurdacılığın nasıl işlediğini incelemek isterseniz blog sayfamızda yer alan İstanbul hurdacı adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın olan hurdacılara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız da yine blog sayfamızda yer alan en yakın hurdacı adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Sektörde kurumsal firmalara nasıl ulaşabilirim, tereddütlüyüm derseniz de blog sayfamızda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacak olan hurda alan yerler adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN