En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

küçükçekmece hurdacı

Küçükçekmece Hurdacısı Olarak Sektörün Lideriyiz

Küçükçekmece hurdacı firması olarak çok eski senelerden bugüne kadar hizmetlerimizde aralık vermeden kusursuzluğa önem vererek süreçlerimizi yürütmeye gayret gösterdik. Önersan Hurda Metal olarak müşterilerimizin her zaman bizden beklemiş oldukları hizmetin karşılığını onlara vermek adına titiz çalışmalarımızdan hiçbir zaman taviz vermedik.

Küçükçekmece hurdacıları olarak günün 7/24 saati müşterilerimizin hizmetine koşmaya devam ediyoruz. Adresinize yönlendirmiş olduğumuz ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak ev adresiniz, iş adresiniz hangi adresi belirttiyseniz ziyarette bulunup atık ürünlerinizi incelemek için süreç başlatacaklardır. Keşif adını verdiğimiz bu hizmet tamamlandıktan sonrasında ise atık ürünlerin değerini analiz edip sizlere fiyat teklifinde bulunacaklardır.

Hurdacı Olarak Küçükçekmece Genelinde Hizmetimiz Bulunmaktadır

Hurdacı Küçükçekmece firması olarak ilçenin tüm mahallelerinde hizmet yürütmekteyiz. Firmamız hurda alım satım süreçlerinde senelerin deneyimine sahip olduğundan dolayı siz değerli müşterilerine sektörün en yüksek hurda fiyatlarını sunmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı müşterilerimizi üzecek her çeşit davranıştan sakınmakta, sürecimizi müşterimizi üzmeyecek sistemde yürütmekteyiz.

Küçükçekmece hurda alımı süreçlerimizde her nevi demir hurda, bakır hurda, krom hurda, kablo hurda, kurşun hurda, sarı hurda, çinko hurda, alüminyum hurda, titanyum hurda, naylon hurda, plastik hurda, karton hurda, fabrika atık hurdası, fabrika çöpleri, 2.el makine alımı gibi birçok süreci profesyonel olarak yürütmekteyiz.

Küçükçekmece En Yakın Hurdacı Firması Olarak Bizi Arayın

Küçükçekmece en yakın hurdacı olarak Önersan Hurda Metal tüm semtlerde 7/24 siz değerli müşterilerinin emrindedir. Firmamızı Atakent hurdacı, Atatürk mahallesi hurdacı, Beşyol hurdacı, Cennet hurdacı, Cumhuriyet mahallesi hurdacı, Fatih mahallesi hurdacı, Halkalı mahallesi hurdacı, Söğütlüçeşme mahallesi hurdacı, Sultanmurat mahallesi hurdacı olarak bulabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul genelinden hurdacıları nasıl bulabilirim, nasıl tercih etmeliyim, ne gibi hizmet yürütür bu hurdacılar gibi tüm süreçleriniz için blog sayfamızda yer alan hurdacı istanbul adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

One comment on “Küçükçekmece Hurdacı

  1. Pingback: Küçükçekmece Hurdacı Firması Önersan Hurda Metal – Habercini.com – Haber Cİni

Comments are closed.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN