En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

İstanbul Büyükçekmece hurdacı
İstanbul Büyükçekmece hurdacı

Büyükçekmece Hurdacısı Olarak Önersan Hizmetinizde

Büyükçekmece hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız ilçeye yıllardır hurdacılık ve Geri dönüşüm süreçleriyle ilgili hizmetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir. Firmamız Büyükçekmece ve ilçeye bağlı tüm semtlerden her çeşit maden ve metal hurdayı aynı gün değerinde nakit ödemeyle satın almaktadır. Firmamız ilçede yer alan fabrikalarla, sanayi siteleri ile şantiyelerle, bölge esnafıyla senelerdir saygı sevgi çerçevesinde kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Büyükçekmece hurdacıları olarak öncelikle ilçeyi tanımınızı istiyoruz. Büyükçekmece İstanbul’un batısında yer almakta olup Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerine komşu bir ilçedir. Batı’da komşu ilçelerinden bahsedecek olursak Silivri, Arnavutköy ve Çatalca bulunmaktadır. Büyükçekmece yüzölçümü olarak 196 km alana sahiptir.

Büyükçekmece hurda alımı süreçlerimizde her çeşit hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda zamak, hurda kurşun, hurda paslanmaz, hurda akü, hurda PVC, hurda plastik müşterilerimizin adreslerinden aynı gün nakit ödemeyle satın alınmakta, tartım işlemlerimizi ise hassas kantarlarla gerçekleştirmekteyiz.

Hurdacı Büyükçekmece Halkının Temiz Nefes Alması İçin Çalışıyor

Hurdacı Büyükçekmece geri dönüşüm süreçlerinde ilçe halkının temiz nefes alması, bölgenin çöp yığını olmasını engellemek adına gecesini gündüzüne katarak aralıksız bir şekilde çalışmalar yürütmektedir. Önersan Hurda Metal olarak önceliğimiz doğanın korunması, bizden sonraki kuşaklara nefes alabilecekleri bir doğa, bir yaşam alanı bırakmaktır. Siz de doğaya katkı sağlamak isterseniz atıklarınızı dışarıya atmak yerine biriktirip bizleri arayıp hem doğaya hem de aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Hurdacılar Büyükçekmece genelinde yoğun olarak bulunmaktadır. Eğer alanında sektörün tüm deneyimine sahip bir firma ile kurumsallaşma sürecini emin adımlarla tırmanan bir firmayla çalışmak isterseniz bir telefon kadar uzağınızda bulunduğumuzu bilmenizi isteriz. Firmamız her çeşitte maden ve metal hurdayı yüksek tonajlarda satın almakta, nakit ödeme kolaylığı ile hiçbir müşterisini mağdur bırakmamaktadır. Siz de hizmette kaliteye önem veren firma tercihindeyseniz mutlaka bizden teklif almalısınız.

Ayrıca İstanbul genelinde hurdacılığın nasıl işlediğini incelemek isterseniz blog sayfamızda yer alan İstanbul hurdacı adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın olan hurdacılara nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız da yine blog sayfamızda yer alan en yakın hurdacı adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Sektörde kurumsal firmalara nasıl ulaşabilirim, tereddütlüyüm derseniz de blog sayfamızda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacak olan hurda alan yerler adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN