En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

İstanbul Esenyurt Hurdacı
İstanbul Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı Sektörünün Devi Önersan Hurda Metal

Esenyurt hurdacı sektörüne senelerdir vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda bugün bölgenin en yoğun hurda alımı gerçekleştiren firması durumuna geldik. Esenyurt bildiğiniz üzere İstanbul Avrupa yakası genelinde yer alan ilçelerden nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık ilçesi durumuna gelmiştir. Firmamız bu yoğun bölgeden günlük yüksek tonajlarda maden ve Metal hurdayı satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Esenyurt hurdacıları arasında en büyük müşteri hacmine sahip bulunan Önersan Hurda Metal bireysel ve Kurumsal müşterileri arasında hiçbir ayrım yapmadan tüm müşterilerine en yüksek hurda fiyatları ile yaklaşmaktadır. Firmamızın fiyat politikası oldukça şeffaf olmakla birlikte metal borsasına bağlı güncel hurda fiyatları üzerinden müşterilerimize iletilmektedir.

Esenyurt hurda fiyatları için elinizde yer alan her çeşit maden ve Metal hurdaları internet sitemiz üzerinde bulunan whatsApp irtibat numaramız üzerinden ekip arkadaşlarımıza bildirmeniz durumunda tarafınıza şeffaf fiyatlarımız iletilmiş olacaktır. Ayrıca ürünlerin resimlerini varsa videolarını düzenli bir şekilde iletmenizde ayrıca ortalama kg belirtmenizde, konum atmanız durumunda alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız adresinizden hurdalarınızı nakit olarak satın alacaklardır.

Hurdacı Esenyurt Halkının Her Zaman Yanında Olmaktan Gurur Duyuyor

Hurdacı Esenyurt geri dönüşüm süreçlerinde bölge halkının temiz bir nefes almasını sağlamak adına gece gündüz bölgeye hizmet sağlamaktadır. Önersan Hurda Metal olarak Esenyurt genelinde yer alan fabrikalardan, şantiyelerden, sanayi sitelerinden, inşaat alanlarından, bireysel kurumsal tüm adreslerden hurda alımı sağlamaktadır.

Hurdacılar Esenyurt genelinde demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, zamak hurdası, akü hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası, soyma bakır hurdası gibi tüm maden metal çeşitlerini satın almaktadır.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Firması Olarak Size Komşuyuz

Esenyurt en yakın hurdacı firması olan Önersan Hurda Metal bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır. Firmamız Avcılar Yeşilkent Mahallesi sınırları içerisinde faaliyetlerini sürdürmesinden dolayı keşif talebinde bulunmanız durumunda anında adresinize ziyaret gerçekleştirmektedir.

En yakın hurdacı Esenyurt firması olarak bölgenin tüm mahallelerine hizmet sağlamaktayız. Firmamız Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Yenikent Mahallesi genelinde hurdacı olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca Esenyurt Ardıçlı Mahallesi, Esenkent Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Örnek Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi gibi birçok bölgeye de hizmet sağlamaktadır. Esenyurt ilçesinin gözdesi olan Atatürk Mahallesi, Fatih Mahallesi, İnönü Mahallesi, Esenyurt Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi de sıkça ziyaret gerçekleştirdiğimiz Esenyurt mahalleleri arasında bulunmaktadır.

Önersan Hurda Metal olarak İstanbul Esenyurt ilçesine komşu olan Beylikdüzü hurdacı süreçlerimizi de günü birlik olarak gerçekleştirmekteyiz. Siz de Beylikdüzü genelinden firmamızı hemen arayabilirsiniz.

İstanbul hurdacıları olarak İstanbul genelinde hizmet bölgelerimizi merak ediyorsanız, mutlaka hizmet bölgelerimiz sayfamızı internet sitemiz üzerinden incelemenizi tavsiye ederiz.

One comment on “Esenyurt Hurdacı

  1. Pingback: Esenyurt Hurdacı Firması Önersan Hurda Metal – Haber Cep – Haberler, Teknoloji Haberleri

Comments are closed.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN