En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

avcılar hurdacı

 

Avcılar Hurdacı Sektörünün Öncü Firması Önersan Hurda Metal

Avcılar hurdacı firması olarak geçmişten günümüze bölgenin her alanında sayısız hizmetler yürüttük. Günümüzde de hizmetlerimizi daha kurumsal bir yapıda bölgede sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız Avcılar başta olmak üzere İstanbul genelinde birçok ilçede profesyonel olarak hizmet yürütmektedir. Önersan Hurda Metal olarak atık duruma gelmiş her çeşit geri dönüşüm ürününü müşterilerimizden değerinde ve yerinden satın alıp tekrar doğaya kazandırmak adına her anımızı dolu dolu çalışarak geçirmekteyiz.

Avcılar hurdacıları olarak bölgenin her bölgesinden her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda çinko, hurda zamak, hurda talaş, hurda akü, hurda kalay, hurda titanyum, hurda karton, hurda kablo gibi atık ürünleri aynı gün satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız. Siz de hemen firmamızı arayıp metal borsasının belirlemiş olduğu güncel hurda fiyatları üzerinden atık ürünlerinizi bize satabilirsiniz.

Hurdacı Avcılar Firması Olarak 7/24 Hizmetinize Hazırız

Hurdacı Avcılar sektöründe yoğun bir ilgi gören firmamız geri dönüşümün tüm süreçlerinde geçmişten günümüze kendini geliştirmiş olup bugün kurumsal adımlarla ihracat süreçlerini yürütmek adına tüm olanakları sağlamakta, ülke ekonomisinin kalkınması adına ne gerekiyorsa kusursuz olarak sürdürmektedir. Bölgede tüm sanayilerden, şantiyelerden, fabrikalardan hurda alımı sağlayan firmamızdan siz de hemen yüksek hurda fiyatları almak için talepte bulunabilirsiniz.

Hurdacı olarak Avcılar’ın doğal güzelliğinin korunması, bölge halkının dışarıya çıktığında tertemiz nefes çekmesi adına atıklar birikmeden anında müdahale edip yüklü olarak satın alıp geri dönüşüm tesislerine teslimatını sağlamaktayız.

Avcılar Hurda Alımı Süreçlerimizde Yüksek Fiyat Garantisi

Avcılar hurda alımı süreçlerimizle ilgili olarak müşterilerimizin bütçelerine katkı sağlamak için piyasanın üzerinde fiyatlandırma politikası uygulamaktayız. Siz de yüksek hurda fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen bizi arayıp ekibimizi adresinize çağırabilirsiniz. Bölgeden her çeşit hurda demir, bakır, sarı, titanyum, çinko, 2.el makine, krom, paslanmaz, kalay, kurşun, zamak, naylon, karton hurda alımı sağlamaktayız.

Avcılar en yakın hurdacı olarak Ispartakule Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Merkez mahallesi, denizköşkler mahallesi, Firuzköy mahallesi, Tahtakale mahallesi genelinden hurda alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Ayrıca İstanbul’da hurdanızı henüz nereye satacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız blog sayfamızda yer alan hurda alan yerler adlı makalemizi inceleyebilir, kafanızda yer alan kuşkudan kurtulabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN