En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

başakşehir hurdacı

Başakşehir Hurdacı Firması Olarak Önersan Hizmetinizde

Başakşehir hurdacı sektöründe senelerdir hizmet sağlayan bir firma olarak geçmişten günümüze kadar bölgeden yüksek tonajlarda yüzlerce kez alımlar sağladık. Firmamız bölgeye yakın bir konumda bulunduğundan dolayı günlük bölgeyi ziyaretlerimizi sağlamaktayız. Firma olarak Başakşehir bizim için ayrı bir önem arz etmektedir. Bölgeye göçün yoğun yaşanmasından kentsel dönüşüm süreçlerinin bölgede yoğun olmasından dolayı birçok hurda karşılığı yıkım sürecini bölgede tamamlayan firmalar arasında yer almaktayız.

Başakşehir hurdacıları olarak hem Başakşehir hem de semtlerinden her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda bozuk para, hurda elektronik, hurda akü, hurda karton, hurda plastik, hurda kurşun, hurda zamak, hurda krom gibi birçok atık ürünü yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Hurdacı Başakşehir Firması Olarak Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Hurdacı Başakşehir sektöründe oldukça popüler olan firmamız bölge sınırları içerisinde yer alan fabrikalardan, sanayi sitelerinden, fabrikalardan, bireysel ve kurumsal tüm alanlardan hurda alımı sağlamaktadır. Ayrıca firmamız yüksek tonajlı hurda teklifleri gelmesi durumunda hurda ihalelerini de girmektedir. Bugüne kadar birçok ihaleyi kazanmış olan firmamız geri dönüşümün anlam ve önemini çok iyi bildiği için hem doğaya hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.

Hurdacı olarak firmamızı Başakşehir genelinden günün her saat aralığında arayabilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için firmamızda saat aralığının önemi yoktur.

Başakşehir Hurda Alımında Yüksek Hurda Fiyatları

Başakşehir hurda alımı süreçlerimizde tüm fiyatlarımızı metal borsasının belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden belirlemekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız tüm müşterilerimiz bizden her zaman memnun olmuştur. Firmamız müşterilerine her zaman yüksek hurda fiyatları sunmasıyla bilinmektedir.

Başakşehir en yakın hurdacı firması olarak siz de zaman kaybetmeden firmamızı hemen arayıp bizden tarafınıza ekip yönlendirmemizi talep edebilir, hurdalarınızı yerinde ve değerinde bize nakit olarak satabilirsiniz.

Geri dönüşüm süreçleriyle ilgili adresinize yakın hurdacıyı nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız blog sayfamızda yer alan en yakın hurdacı adlı içeriğimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN