En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00

bahçelievler hurdacı

Bahçelievler Hurdacı Sektörünün En Büyük Firmasıyız

Bahçelievler hurdacı sektöründe hizmet sağlayan bir firma olarak her çeşit hurdanın alım satım süreçlerinde profesyonel olarak senelerdir bölgede hizmet yürütmekteyiz. Bildiğiniz üzere geri dönüşüm ekonomik olarak dünya gündeminde olmazsa olmaz konular arasında yer almaktadır. Önersan Hurda Metal olarak Bahçelievler genelinde hurdacı olarak geri dönüşümün değerini biliyor bunun için var gücümüzle hizmet yürütüyoruz.

Bahçelievler hurdacıları olarak hurdacılık sektörünün ülkemizde ilk şahlanış süreci olan 1960 yıllarında atalarımızdan bugün ki kuşaklara miras kalan hurdacılığı ilk gün ki sevgi ve istekle yürütmeye gayret ediyoruz. Siz de hemen hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak firmamızdan talepte bulunabilirsiniz.

Hurdacı Olarak Bahçelievler’i Atıklardan Arındırıyoruz

Hurdacı Bahçelievler firması olarak ilçenin tüm semtlerinde hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyor, geri dönüşüme her alanda katkı sağlıyoruz. Ayrıca Bahçelievler ile kalmayıp İstanbul’da yer alan tüm ilçelere de hurdacılık hizmetlerimizi alanında senelerin deneyimine sahip ekibimizle gece gündüz aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Hurdacı olarak siz de Bahçelievler genelinden günün her saat aralığında firmamızı arayıp her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda çinko, hurda zamak, hurda paslanmaz, hurda kurşun, hurda akü, hurda titanyum, hurda karton, hurda PVC atıklarını firmamızla değerlendirebilirsiniz.

Bahçelievler Hurda Alımı Süreçlerinde Yüksek Fiyat garantisi Önersan’da

Bahçelievler hurda alımı süreçlerimizi metal borsasının anlık değişim gösteren fiyat kuralları üzerinden müşterilerimize sunmaktayız. Elinizde bulunan atıkların çeşitlerine göre, ağırlıklarına göre fiyatlarda da değişimler meydana gelmektedir. Önersan Hurda Metal olarak önceliğimiz eşit olanaklarda fiyat politikası üzerinden ilerlemektir.

Bahçelievler en yakın hurdacı firması olarak ilçeye bağlı bulunan Yenibosna Mahallesi, Çobançeşme mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Hürriyet mahallesi, Zafer mahallesi, Şirinevler mahallesi, Siyavuşpaşa mahallesi, Soğanlı mahallesi, Cumhuriyet mahallesi gibi birçok semtte de hurdacılık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Siz de Bahçelievler merkezden ve semtlerinden hemen firmamızı arayıp güncel hurda fiyatları üzerinden elinizde bulunan atıkları değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul genelinde en iyi hurdacı firmasını nasıl bulurum gibi sorularla kafanızı meşgul ediyorsanız blog sayfamızda yer alan İstanbul hurdacı adlı içeriğimizi okuyarak kafanızdaki düşüncelerden kurtulabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN