En Köklü Hurdacı Firması
Avcılar - Yeşilkent Mahallesi
Pazartesi-Pazar: 07:00 - 22:00
İstanbul Arnavutköy hurdacı
İstanbul Arnavutköy hurdacı

Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Arnavutköy firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü hurdacı
İstanbul Beylikdüzü hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Beylikdüzü firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece hurdacı
İstanbul Büyükçekmece hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Büyükçekmece firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

avcılar hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Avcılar firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

başakşehir hurdacı

Başakşehir Hurdacı

Başakşehir hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Başakşehir firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Çatalca hurdacı
İstanbul Çatalca hurdacı

Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Çatalca firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Hurdacı
İstanbul Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Esenyurt firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Silivri hurdacı
İstanbul Silivri hurdacı

Silivri Hurdacı

Silivri hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Silivri firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

bahçelievler hurdacı

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Bahçelievler firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

küçükçekmece hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece hurdacısı olarak bölgenin her alanından Önersan Hurda Metal maden ve Metal hurdaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Hurdacı Küçükçekmece firması olarak neler yaptığımızı içeriğimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Sektörünün Parlayan Yıldızı Önersan Hurda Metal

İstanbul hurdacı sektöründe 2000’li senelerden bugüne kadar edindiğimiz bilgi birikimi, geri dönüşüme olan katkılarımız, hurdacılık sektörüne yön veren vizyonumuz ve misyonumuzla bugün de gelişen teknolojinin gücünden yararlanarak geri dönüşüm sürecine farklı bir boyut getiren başarılı firmalardan birisiyiz.

İstanbul hurdacıları olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde yer alan ilçelerin tamamından aynı gün müşterilerimize cevap vermekte, alanında senelerin deneyimine sahip olan ekibimiz günü birlik müşteri adresinden her nevi hurdayı nakit ödemeyle satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

İstanbul’da ki hurdacılar arasında en yaygın müşteri ağına sahip olan Önersan Hurda Metal İsmail Ermiş tarafından Avcılar Yeşilkent mahallesinde kurulmuş olan, günümüzde ise kurumsal adımlarla belirlemiş olduğu vizyon neticesinde teknolojik araç gereçleriyle İstanbul’u çöp yığını olmaktan kurtaran fikirlerle büyüyerek emin adımlarla yoluna hız kesmeden devam etmektedir.

Hurdacı Olarak İstanbul’u Çöplerden Arındırıyoruz

Hurdacı İstanbul sektöründe yürütmüş olduğumuz tüm faaliyetlerimizde ki önceliğimiz bu metropol kenti çöp yığını olmaktan arındırıp, gelecek nesillere nefes alabilecekleri bir evren bırakmaktır. Firmamız İstanbul genelinden her çeşitte atığı yüksek tonajlarda aynı gün satın alıp geri dönüşüm tesislerine teslim etmekte, bu atıklar ise geri dönüşüm tesislerinden ham madde durumuna getirilip farklı görünümlerde ürünler olarak yeniden doğaya kazandırılmaktadır.

Hurdacılar olarak İstanbul için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyor, tüm zorluklara rağmen bu güzel şehirde hizmetlerimizi kusursuz bir biçimde sürdürüyoruz. Sizler de doğanın korunması, çocuklarımızın temiz havayı içine çekmeleri için bu sürecimize destek olup atık ürünlerinizi biriktirerek bizleri arayabilir, doğada uzun yıllar yok olmayan, doğaya ve insan yaşamına zarar vermekle birlikte tüm canlıların yaşamını etkileyen bu atıkları geri dönüşüme kazandırmakta bizlere destek olabilirsiniz.

En Yakın Hurdacınız Olarak Hemen Firmamızdan Teklif Alın!
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN