Marmara bölgesinde bulunan Çorlu hurdacı firmamız, kendi alanındaki tüm atıkları toplamaktadır. Hurda bayisi olarak çorluda çeşitli hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Çorlu Hurdacı

Demir, bakır, alüminyum hurda gibi toptan hurda alarak siz değerli satıcılara çok para kazandırır. Size ne yakın hurdacı olarak bulunan ve uzun yıllardır çorlu hurdacılık alanında uzmanlaşmış olan Önersan Hurdacılık pazarın güvenini kazanmıştır. Şirketimiz, büyük atıkları ezmek için buldozerler kullanarak alanında en iyi teknik makinalarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elinizde birçok atık mevcut ve hurda alan firma olarak arayışlarınız var ise size bir telefon kadar uzağız. Yeşil alanı korumak için ağaçların kesilmesini önlemek için önemli olan atıkları geri dönüşüm için enerji ve hammadde sağlamak üzere yeniden dönüştürmekteyiz.

Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde adresten hurda alımı yapan firmamız bu atık maddeleri bertaraf ederek doğayı korumaktadır. Çorlu hurda bayileri, sahip olduğunuz hurdaları satın alır. Günümüzde geri dönüşüme en fazla katkı sağlayan çelik, demir, plastik, PVC ve alüminyum gibi birçok atık malzemeyi satın piyasa ortalamasının üzerinde bir değerle satın alarak işlevini yitirmiş ve atık olarak kullanılamayacak her türlü ürünü temin etmekteyiz. Piyasanın üzerinde olan hurda fiyatları ile siz değerli kullanıcıları hem sevindiriyor hemde doğanın nefes almasına katkıda bulunuyoruz.

Çorlu Kablo Hurdası Alımı

Çorlu bölgesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. İster iş yerinizde ister belirlediğiniz adreste olsun, kullanılmayan veya hasar görmüş kabloları satın alıyoruz. Hurda kabloları geri dönüşüm sürecine dahil ederek, çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiliyoruz. Ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. En iyi fiyatları sunarak, hurda kablolarınızı en yüksek geri dönüşüm değeriyle değerlendirmenizi sağlıyoruz. Ödemelerimizi nakit olarak yapıyoruz. Hurda kablo satmak veya daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çorlu Bakır Hurdası Alımı

Ülkemizin önde gelen sanayi merkezlerinden biri olan Çorlu’da hurdacılık hizmetlerine devam eden firmamız aynı zamanda tüm Türkiye’ye de hurdacılık hizmeti sunmaktadır. Çorlu Bakır hurdası alımı yapan firmamız müşteri memnuniyeti en yüksek hurdacılık firmalarının başında gelmektedir. Bunu sağlamamızın ardında ise müşterilerimizin kazançlarını ve ellerinde bulunan hurdaları kolaylıkla ve yüksek değerinden değerlendirmelerine fırsat vermemizdir. Profesyonel hizmet anlayışımızı Çorlu bakır hurdası alımı hizmetimizde de bulabilirsiniz. Elinizdeki her türden bakır hurdanızı sadece bizlere ulaşarak kazanca çevirebilirsiniz.

Çorlu Alüminyum Hurdası Alımı

Yoğun sanayisi sebebiyle hurdacılık sektörünün en aktif olduğu ilçelerden birisi olan Çorlu’da profesyonel hurdacılık hizmetlerini götüren firmamız çorlu alüminyum hurdası alımı yaparak müşterilerimizin ellerinde bulunan her türden hurdanın kazanca çevrilmesine yardımcı olmaktayız. Sektördeki deneyimimizi çorlu alüminyum hurdası alımı ile de taçlandırmaktayız. Sizler de elinizde bulunan alüminyum hurdalarını kazanca çevirmek istiyorsanız web adresimizde bulunan iletişim formu ya da WhatsApp iletişim numarası aracılığı ile bizlerle iletişime geçerek çorlu alüminyum hurdası alımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çorlu’da Boru Hurdası Alan Hurdacı

Her sektörde fazlasıyla ihtiyaç duyulan ikinci el spiral boru, ikinci el çelik boru veya boru hurdası son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Sıfır boru fiyatlarının pahalı olması insanları ikinci el arayışına iterken hurdacılar sayesinde kolaylıkla alım satım yapılabiliyor. Biz de Önersan Hurda olarak bunu hedefliyor ve diğer firmalara göre fiyatımızı yüksek tutarak alım yapmak istiyoruz. Bilgi almak ve satış yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu’da Chiller Hurdası Alan Hurdacı

Chiller hurda nedir, nereye satılır? Türkçe karşılığı soğutma sistemleri olan Chiller sistemi; ısıyı bir kaynaktan alıp başka bir kaynağa transfer ederek enjeksiyon soğutma sistemi olan sistemlerdir. Chiller sistemini kompresör, genleşme vanası, evaporatör ve kondanser materyallerlerinden oluşur.

Özellikle hastanelerde bulunan bu ürünler kimyasal gazla çalıştığı için geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Kullanılamaz hale gelmiş Chiller içerisinde mutlaka kimyasal kompresör yağı ve kimyasal gazlar bulunmaktadır. Bilgi birikimi olan ekibimiz tarafından en iyi şekilde hurda ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bilgi almak için Önersan Hurda’ya başvurunuz.

Çorlu Demir Hurdası Alımı

Önersan Hurda Metal olarak Çorlu’da demir hurdalarınızı satın alıyoruz. Eski, kullanılmayan veya hasar görmüş demir malzemeleri adresinizden alarak değerlendiriyoruz. Demir hurdaları geri dönüşüm sürecine dahil ederek, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyoruz. Ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatları sunarak, hurda demirlerinizden en yüksek geri dönüşüm değerini elde etmenizi sağlıyoruz. Ödemelerimizi nakit olarak yapmaktayız. Demir hurdalarınızı satmak veya daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.