Enez Hurdacı

Enez Hurdacı firmamız Edirne bölgesinde kaliteli hizmetleri ile uzun yıllardır sektörde yer almaktadır. Daima geri dönüşüm hedefli çalışmalarımızı sürdürerek metallerinizi tekrar kullanılabilir hale getirmek için var gücümüz ile yolumuza devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz sürekli olarak piyasa fiyatlarını değerlendirmekte ve buna göre hurda alım fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Özellikle fabrikasyon atıkları arasında yer alan pirinç hurdalar ve daha pek çok çeşit metaller firmamız tarafından cazip fiyatlar ile alınmaktadır. Sizler de hurda satışı yaparak gelir elde edebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Satmış olduğunuz her bir ürün doğaya katkıda bulunma imkanını da sizlere sunmaktadır.

Enez Bakır Hurdası Alımı

Enez bakır hurdası alımı gerçekleştiren firmamız hurda alımını çok yönlü olarak gerçekleştirmektedir. Hurdanın özelliğine bağlı olarak hurda alım fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bakır hurdalar arasında yer alan talaş bakır, soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, külçe bakır ve TTR kırma bakır çeşitleri hurda fiyatlarında da belirleyici olmaktadır.

Enez bakır hurdası alımı ile hurdalarınız değerinde alınmakta karşılığında ödeme anında yapılmaktadır. Piyasadaki hurda alım firmalarına göre oldukça yüksek hurda alımı yapan firmamız sayesinde firma arayışına girerek zaman kaybetmek gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Hurdalarını satmak için yapmanızı gereken tek işlem firmamızla iletişime geçmek olmaktadır. Firmamızca tarafınıza dönüş en kısa süre içinden yapılıyor olacaktır.

Enez Soyma Bakır Hurdası Alımı

Enez’de hizmet veren Önersan Hurda Metal olarak, soyma bakır hurdası alımı konusunda uzmanız. Soyma bakır hurdası, elektrik ve elektronik sektörlerde önemli bir malzeme olarak kullanılmaktadır. Firmamız, Enez ve çevresindeki işletmelerin soyma bakır hurdası ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz, kaliteli hurda malzemelerini değerlendirmek için gelişmiş tesislerimizi kullanmaktadır. Ekonomik ve çevreci bir yaklaşımla, hurda metal geri dönüşümünü destekliyoruz. Enez’de soyma bakır hurdası satmak veya almak isteyen herkesi Önersan Hurda Metal’e davet ediyoruz.

Enez Krom Hurdası Alımı

Krom, paslanmaz özelliğine sahip olduğu için hem günlük hayata kullandığımız eşyalarda hem de daha farklı alanlarda kullanılmaktadır. Krom bu kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahip olmasından dolayı kromun kullanım ömrünün bitmesinden dolayı ortaya çıkan krom hurdası da fazla miktarda olmaktadır.

Krom hurdasını satmak krom hurdalarının değerlendirmesi adına iyi bir yoldur. Firmamız da krom hurdası olan müşterilerinden aldığı krom hurdaları satmaz bunun yerine geri dönüşüme gönderir. Firmamız müşterilerin hurdalarının müşterinin adresine giderek tartmakta ve krom hurdalarını değerinde satın almaktadır.

Krom hurdası satmak isteyen müşterilerinden krom hurdalarını satın alan firmamız krom hurdası satışını yapmamaktadır. Firmamız krom hurdalarına ederinde ve değerinde satın alarak müşterilerini memnun etmektedir.